Podskórne pryszcze u 19-latki

Od pewnego czasu, na mojej cerze cały czas powstają pryszcze podskórne(gule, tworzą się na policzkach) Są strasznie bolesne i wielkie. Potem robią się z nich okropne blizny. Gdy jeden się goi to powstaje kolejny! Nałożyłam sobie na tego pryszcza na noc pastę do zębów, rano zeszła mi skóra z tego miejsca(nie doszło do ropy). Mam teraz dużą rane, której nie da się niczym zakryć! Co zrobić żeby się to jak najszybciej zagoiło! Potrzebuje pomocy!!!!! Mam też problemy z wągrami (już od 11 roku życia)

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.