Podskórne gule na twarzy u 31-latki

Witam Moim problemem są duże bolesne podskórne "gule" na twarzy. Nie wiem czy to pryszcze bo z tego nic nie wychodzi ale bardzo boli. I zaczerwienione tez nie jest. Chyba ze zacznę wyduszac. Problem w tym ze kiedys takie cos wyskakiwalo bardzo rzadko a teraz praktycznie co drugi, trzeci dzien. Smaruje to maścia ichtiolowa bo tylko ta pomaga calkowicie goi sie to dopiero po uplywie kilku dni ;/. NIe mam juz sily na to. Co to moze byc? Prosze o odpowiedz, zgóry dziękuje! Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.