Jak leczyć łojotok, wągry i rozszerzone pory?

witam od jakiegos czasu mam duzy problem z moja twarzą a mianowicie mnostwo łoju,wągry,rozszezone pory i do tego czerwone plamki na policzkach nie mam pojecia co to moze byc a aktualnie przebywam za granica i nie mam mozliwosci aby skonsultowac to z moim lekarzem

Najlepiej będzie udac się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej po zbadaniu i obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Na zaskórniki, łojotok, rozszerzone pory skóry pomocne sa peelingi medyczne, peeling kawitacyjny, czasami trzeba dobrac odpowiednią pielęgnację domową. Plamki na policzkach nalezy zdiagnozować by ustalić odpowiednie leczenie