Jak można zniwelować to zaczerwienienie wokół ust?

dzień dobry raz na jakiś czas mojemu synowi robi się zaczerwienienie wokół górnej części ust. czy mogę smarować te miejsce maścią Terbinafina firmy Ziaja. Dawno tego nie miał i nie pamiętam czym to smarowałam. Co to jest? Dziękuję za odpowiedz.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.