Co mogły znaczyć takie zmiany w okolicach ust i nosa?

Witam, na twarzy w okolicach ust i nosa pojawiły mi się zmiany, czerwone plamy i pojawiają się na tym krostki. Nie swędzi, nie piecze. Używałam hydrokoryzonu w kremie bez recepty. Myje mydłem dla dzieci i używam kremu cetaphil

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl