Dlaczego mam białe plamy na skórze?

Witam,wyszły mi pod koniec czerwca na wakacjach białe plamy są rozległe, ale tylko na dekolcie. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, mam 29 lat. Bardzo mi te plamy przeszkadzają, myślałam ze wraz z zejściem opalenizny zejdą też te białe plany ale niestety cały czas są. Jedyne co zauważyłam co zmieniło się to nosiłam łancuszek złoty, ale wątpię ze to mogło być tego przyczyna, łancuszek był krótki nie dosięgal do okolic dekoltu. Oraz biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini. Bardzo proszę o pomoc jak mogę się tego pozbyć czy są jakieś leki, kremy, maści bez recepty? Czy konieczna wizyta u dermatologa? Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl