Czerwone plamy na twarzy

od ubiegłego lata z plamami na twarzy dostałam czerwone plamy które w krótkim czasie po opalaniu zrobiły się w lekko brązowe plamy widoczne poszłam do lek. i przepisał mi monobenzone maść smarowałam dwa tygodnie nie całe i wtedy zauważyłam że lekko zbledło lecz te plamy są brązowe z białymi miejscami jestem przerażona czy ten krem mi coś zaszkodził że między tymi plamami brązowi wyszly białe zawsze smarowalam się fluidem i na to na policzki róż przypudrowany pędzlem i te plamy są na policzkac
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Leczenie opryszczki

Opryszczka to przykra dolegliwość - przez nią często nie chce nam się wychodzić z domu. Jak radzić sobie z opryszczką? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jeśli zastosowane przez dermatologa leczenie nie przyniosło zadowalających rezultatów to należy udać się na wizytę kontrolną. Specjalista po ocenie zmian wdroży odpowiednią terapię.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy