Czerwone plamy na skórze stóp

Witam . Jestem mężczyzną , mam 18 lat. Od kilku miesięcy na stopach pojawiają mi się plamy. Na początku są czerwone później zmieniają kolor na brązowy. Nie mam żadnych objawów, nie swędzą ani nie ma krwawienia. Jak sobie poradzić z tymi plamami i czym mogą być spowodowane

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl