Dlaczego mam czerwone i swędzące plamy?

CZERWONE SWĘDZĄCE PLAMY Witam mam 20lat 74kg 176cm wzrostu.Od tygodnia zmagam się z duzymi czerwonymi swędzacymi plamami w okolicy wewnętrznej łokcia. Pokryte one są małymi grudkami wielkości 2mm. Są troche suche lecz smaruje je maścią z witaminą A by je nawilżyć. Nie mam żadnych objawów tj. gorączka,kaszel, omdlenia. Nie wiem czy jestem na coś uczulona bo nigdy nie wykonywałam takich badań. Czy jest jakiś lek w aptece bez recepty który by mi pomógł????

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl