Co jeszcze mogę zastosować na czerwone swędzące plamy?

Witam,mam na ciele takie plamy czerwone swędzące,i nie mam jak się udać do lekarza,używam maści witaminowej i piję wapno a nic nie pomaga i nie wiem co dalej bo pojawia ich się więcej.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl