Co mogę zastosować na taką suchą skórę na dłoni?

Dzień dobry, Od lat mam bardzo suchą skore na jednej dłoni, w samym środku. Jest to bardzo suche, popękane i chropowate miejsce, ma maksymalnie 2 na 2 centymetry. To miejsce pęka tak na prawdę codziennie i do tego swędzi. Od tygodnia po prostu objawy się nasiliły i dlatego zadaje pytanie. Na pewno pójdę do dermatologa jak skończy się epidemia, ale może ktoś może doradzić czym to można posmarować na chwilę obecną? Nivea może? Tutaj zamieszczam linka do zdjęcia dłoni: https://ibb.co/Y08F9Yw Pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
www.lenartowiczclinic.pl