Co mogę zastosować na taką suchą skórę dłoni?

Mam problem, generalnie odkąd pamiętam mam suchą skórę dłoni. Nie ważne czy ciepło czy zimno, zawsze mam białe ślady przez suchość skóry na dłoniach. Lecz teraz przez środki zapobiegawcze rozpowszechnianiu się wirusów zaczęły mi te dłonie pękać i ból jest straszny, utrudnia pracę i cokolwiek innego. Dłonie pękają mi na zewnętrznych stronach na zmarszczeniach na stawach palców. Mam pytanie co mogę stosować, używałem już wszystkich kremów i żaden nie pomaga, rękawiczki na dłonie również okazały się bezskuteczne po trzymało się maxymalnie 3 godziny i znowu dłonie były suche. Proszę o pomoc i bardzo dziękuję

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam