Jak załagodzić te plamy po płynach do dezynfekcji rąk?

Dzień dobry. Po użyciu płynów i innych specyfików do dezynfekcji rąk na dłoniach pojawiają mi się czerwone plamy. Powoduje to bardzo uciążliwy ból. Przede wszystkim dominuje szczypanie jak przy oparzeniu. Maści nie pomagają. Elocom łagodzi ból jednak rany nie znikają. Skóra staje się sucha.

Dzień dobry.W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam