Czy są jakieś laserowe sposoby zniwelowania tego problemu?

Dzień dobry, mam 23 lata, od około 10 lat męczę się z powodu napadowego czerwienienia twarzy (towarzyszy lęk przed czerwienieniem) z powodu stresu, wysiłku, zmiany temperatury. Czy jest sens umówić się na komsultację z lekarzem medycyny estetycznej? Są jakieś laserowe sposoby zniwelowania tego problemu?

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail Serdecznie zapraszam