Co może sugerować taka wysypka na karku?

Dzień dobry. Od kilku dni męczę się z wysypka na karku. Swędzi mnie także głowa w okolicach uszu, karku oraz od czasu do czasu cała głowa. Większość krostek jest drobniutkich wyglądem przypominają właśnie wysypke. Mam też kilka większych. Na głowie wyczuwam je pod palcami. Nie mam wszy, codziennie jest to sprawdzane. Nie jadłam nic co mogłoby wywołać alergie. Przez długi okres czasu nie mogłam uporać się z lupiezem, ale teraz zniknął więc go wykluczylam. Konsultacja z dermatologiem utrudniona jest przez obecną sytuację. Liczę na pomoc

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
www.lenartowiczclinic.pl