Co może znaczyć takie silne wypadanie włosów?

Witam! Od kilku dni strasznie wypadają mi włosy. To nie jest kilka włosów, one są wszędzie, na ubraniu, na pościeli, na podłodze. Na początku myślałam, że to jakieś wiosenne przesilenie, że po zimowym chodzeniu w czapce, ale teraz jestem przerażona! To tak jakbym była po chemioterapii... Błagam, nie wiem co robić.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam