Jakie maści stosować na suchą skórę dłoni?

Od 4 lat mam problem z dłonmi jest sucha skora szorstka na opuszkach palcow wyglada tak jak by nie bylo skory dłonie pekaja. Po srodku dłoni mam swedzenie 24 lutego wyszedlem ze szpitala bylem w policach robili test i nie jestem na nic uczulony stwierdzili zapalenie skory przepisali masc DIPROSALIC kilka dni bylo fajnie ale teraz znow jest gorzej Bardzo prosze o porade i odpowioednie masci z gory bardzo dziekuje

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam