Nawracające zmiany skórne u 24-latka

Witam, Mój problem polega na tym że mam pewne miejsca na twarzy w który odnawia się pryszcz. W przeszłości leczyłem się u dermatologa na trądzik brałem wtedy axotret, po około roku udało mi się w końcu wyleczyć tą przypadłość, twarz mam gładką zero innych krost, ale na policzku, skroni i na czole co kilka tygodni nawraca się pryszcz który boli jak się go dotknie, smaruje go różnymi maściami: ichtiolową, benzacne, czasami tormentiolem. Po jakimś czasie wychodzi cała ropa i mam spokój. Zostaje mała czerwona plamka i pod skórą nic nie czuć żeby coś tam jeszcze zostało, wydaje mi się że to koniec. Ale niestety minie kilka tygodni i na nowo zaczyna się. Czuje zgrubnie pod skórą, miejsce robi się mocno czerwone co wyraźnie widać, trwa to już jakieś pół roku, jak byłem z tym u dermatologa to przepisał mi epiduo, ale to nic nie dało, dalej nawracają się pryszcze a nie chce do niego wracać, bo nie wykazywał zainteresowania tym co mówiłem. Pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam