Czy istnieją jakieś inne możliwości, aby pozbyć się rumienia na twarzy?

Witam mam 33lata. Walczę z Uporczywym rumieniem na twarzy nos i policzki. W sytuacjach stresowych, po zjedzeniu czegoś ostrego kawie lub alkocholu moja twarz robi się jak poparzona. Stosowałem rożnego rodzaju kremy, antybiotyki i laser. Niestety nic nie pomaga. Czy istnieją jeszcze jakieś inne możliwości?

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry, w takim przypadku oprócz terapii gabinetowych warto rozważyć dodatkowo modyfikację stylu życia, uwzględniającą eliminację czynników zaostrzających Pana problem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam