Czerwone plamki na twarzy - jak się ich pozbyć?

Od grudnia borykam się z czerwonymi plamkami na brodzie, które rozniosły się pod nos. Te czerwone krostki czasem swędzą, czasem są suche. Lekarz pierwszego kontaktu, w grudniu przepisał mi te dolegliwość maść Flucinar N, podejrzewał zapalenie mieszków włosowych. Niestety, maść nie pomogła, mam wrażenie, że pomogła roznieść to na twarzy, a dodatkowo pojawiły się popękane naczynka. W czasie izolacji pojawiło się tego więcej. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, skoro odpada wizyta u dermatologa.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam