Jak leczyć te wypryski na brodzie?

Od wielu lat borykam się z bolesnymi wypryskami na brodzie , jest to silnie związane z moim cyklem miesiączkowym oraz nadmiernym wydzielaniem sebum. Używałam już wiele kremów , maści oraz suplementów, jednak bez większych rezultatów . Myślę że potrzebne są w moim przypadku silniejsze środku na tak uporczywe stany zapalne.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam