Wgłębienie z jednej strony czoła

Ostatnio zauwazylam wgłębienie z jednej strony czoła. Jest ono z prawej strony nad brwią. Nie jest może jakos bardzo widoczne, jedynie w zależności jak pada światło, jednak jest wyczuwalne. Nie przypomniam sobie, żeby ono tam było wcześniej a żadnych urazów też nie miałam. Co może być tego przyczyną ?

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam