Dlaczego na rękach pęka mi skóra?

Około 2 miesiące temu na prawej dłoni (wierzch) pojawiła się szorstka skóra. Próbowałam maści (np. linomag oraz na alergie). Ulga jest chwilowa. Skóra znów robi się szorstka, pęka do krwi, pojawiają się zaczerwienienia a w niektórych miejscach pojawiają się szare plamy (jakbym obierała ziemniaki). Dodam, że wszystkie prace domowe wykonuję w gumowych rękawicach, by nie mieć kontaktu z płynami itp. Proszę o pomoc

Dzień dobry.W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam