Jak pozbyć się czerwonych i swędzocych plam na ciele?

Od ok 2 lat zmagam się z plamami na ciele. Jedna jest umiejscowiona na brodzie, druga na karku pod włosami i trzecia na wzgórku łonowym. Są to plamy czerwone, swędzące i łuszczy się na nich skóra. Dodatkowo co jakiś czas na wzgórku łonowym pojawia mi się ropna grudka która boli. Nie wiem już co mam robić, jestem odsyłana od lekarza do lekarza. Leki pomagają tylko na chwile i to znowu zaraz wraca. Robiłam wszystkie możliwe testy alergologiczne i tez nic nie wyszło. Cały wzgórek lonowy jest pokryty ta plama. Czasami bardzo mocno mi się te zmiany zaogniają, nie mam pojęcia dlaczego, nie stresuje się, staram odżywiać się zdrowo. Wydaje mi się ze zmiana pod włosami trochę różni się od tej na wzgórku i brodzie ponieważ tam robią mi się jakby zgrubienia ze skory i tworzą się strupki

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl