Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Białe podskórne krostki na policzkach

Od jakiegoś czasu na mojej twarzy, głównie na policzkach, pojawiają się białe podskórne krostki, wyglądają jak biała kaszka nieboląca w ogóle. Nie mogę ich wyciskać, ponieważ się nie da, boli i skóra robi się czerwona dopiero po przekłuciu wychodzi biała kulka (biała twarda kulka), niestety często po przekłuciu zostaje mała blizna i dlatego staram się nie przekłuwać zbyt często. Co to może być i jak się tego pozbyć, proszę pomóżcie mi.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane zmiany mogą być zaskórnikami. Polecam zapoznanie się z treścią artykułów - http://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-wagry, http://portal.abczdrowie.pl/jak-pozbyc-sie-zaskornikow, http://portal.abczdrowie.pl/tradzik-zaskornikowy-jak-sie-pozbyc-zaskornikow, http://portal.abczdrowie.pl/maseczka-na-wagry, http://portal.abczdrowie.pl/domowe-sposoby-na-tradzik, http://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-rozszerzone-pory.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam opisane objawy wskazują na trądzik.Należy zgłosić sie do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej .Lekarz obejrzy zmiany skórne oraz zaleci leki do stosowania na skórę, doustne.Zaleca sie również wykonanie serii peelingów medycznych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy