Białe podskórne krostki na policzkach

Od jakiegoś czasu na mojej twarzy, głównie na policzkach, pojawiają się białe podskórne krostki, wyglądają jak biała kaszka nieboląca w ogóle. Nie mogę ich wyciskać, ponieważ się nie da, boli i skóra robi się czerwona dopiero po przekłuciu wychodzi biała kulka (biała twarda kulka), niestety często po przekłuciu zostaje mała blizna i dlatego staram się nie przekłuwać zbyt często. Co to może być i jak się tego pozbyć, proszę pomóżcie mi.

Witam opisane objawy wskazują na trądzik.Należy zgłosić sie do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej .Lekarz obejrzy zmiany skórne oraz zaleci leki do stosowania na skórę, doustne.Zaleca sie również wykonanie serii peelingów medycznych.