Podskórne i bolące krosty na skórze twarzy

Mam 23 lata mam okropną cerę, chodziłam do dermatologia i niewiele pomogło. Moim problemem sa podskórne bolące pryszcze które tworzą olbrzymie górki i opuchliznę wokół nicg mam tendencje do wyciskania i zdrapywania tego. Niestety powstają blizny jak je usunąć?

Najpierw trzeba opanowac tradzik . Byc moze nie zastosowano odpowiedniego leczenia w Pani wypadku, być moze poddala sie Pani a trzeba pamietac, ze tradzik to choroba przewlekla , ma fazy zaostrzenia i trwa latami.
Blizny potradzikowe, to zmiany trudne do leczenia. Najczesciej dobre rezultaty uzyskujemy stosujac naprzemienne peelingi ,mikronakluwanie i/lub zabiegi laserowe.
Ewa Rybicka