Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Duże, bolące krosty na twarzy

Od jakiegoś czasu mam duże bolące krosty na buzi. Podczas nawet lekkiego naciśnięcia leci z nich krew. Mam rozsiane to na całej twarzy, trochę na uszach i szyji. Dermatolog za blisko miesiąc, tribiotic (jak poradzono mi wcześniej) nie pomaga, a ja nie wiem co robić. Mam blisko 30 lat i potrzebuję pomocy, bo już jestem bezsilna. Możecie polecić jakiegoś dobrego dermatologa w Warszawie, który przyjmie mnie w miarę szybko? Najchętniej na NFZ, albo prywatnie niedrogo :(
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy