Białe przebarwienia na łydkach i ramionach

Witam, od jakiegos czsu pojawily sie biale plamki na lydkach oraz ramonach i przedlokciu.Te bialeplamki zmieniaja sie po jakims czsie w brazowe z nalotem. W okolicy lydek ich wielkosc sie powieksza. czy jest na ichusuniecie jakis srodek? dziekuje Justyna

Witam proszę udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej lekarz musi obejrzeć zmiany, przeprowadzić wywiad i dopiero można dobrać metodę leczenia.