Białe zabarwienie wejścia do pochwy

Witam serdecznie,borykam się z nietypowym problemem, mianowicie w grudniu byłam w szpitalu (chruje na bialkomocz) i wróciłam z pieczaca pochwą,poszłam do ginekologa i dostałam maść Pimafucin,pozniej miałam bardzo tkliwa lechtaczke, nie moglam sie dotknac,gin nadal masc,ja ja jednak odstawilam iprzeszło,natomiast zawazylam ze wejscie pochwy jest białe, poszłam znow do lekarza nadal masc i brac Macmirror 500,byla miesiaczka,a teraz problem wrocil,nie da sie tego usunac lub zmyc.co to moze być?:(

Aleksander Ropielewski

Podejrzewam zakażenie grzybicze jednak bez mozliwości przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie.