Biały i gęsty śluz zamiast okresu u 21-latki

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 24,01, współżyłam z moim chłopkiem 31.01, 7,8,9,14 i 15 lutego bez zabezpieczenia. Cykle mam 27-30 dniowe. Dzisiaj zamiast okresu pojawił się biały, gęsty śluz. Wspomnę, że taki śluz pojawił mi także wcześniej w trakcie tego cyklu. Co to może oznaczać ?? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest powiedzieć. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ginekologa. Przed wizytą proponują wykonać test ciążowy, najlepiej beta hcg z krwi.