Bóle podbrzusza i biały, gęsty śluz

Witam. Problem polega na tym,że dziś jest 51 dzień cyklu a okresu nadal nie ma . Ostatni raz okres miałam 27 sierpnia Zawsze miałam problem z nieregularnym okresem, ale cykl trwał około 38-42 dni. Dokucza mi nadczynność tarczycy. Od ponad tygodnia dokucza mi ból podbrzusza oraz zauważyłam biały,gęsty śluz. Współżyję więc dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny jednak wydawało mi się,że był lekki cień drugiej kreski,ale nie jestem pewna. Tak długi cykl może być przez tarczycę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy powtórzyć test ciążowy. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.