Obolałe piersi, bóle w podbrzuszu i pomarańczowy śluz a oczekiwanie na okres

witam, Moje miesiączki są nieregularne. Cykle trwają ok 30,35,42 dni. Za nami polowa miesiąca a Ja jeszcze nie dostałam okresu, w tamtym miesiacu pojawila się 08.06 od 09.07 mam obolale piersi, czasem bóle w podbrzuszu jak przed okresem, pojawia się tj. pomarańczowy śluz-lecz nie cały czas. Kilka dni temu wykonalam test ciążowy, wynik byl negatywny. Proszę o porady.

Witam serdecznie. Ze względu na nieregularności cykle nie można doszukiwać się nieprawidłowości już na tym etapie. Prawdopodobnie okres pojawi się w najbliższym czasie. Gdyby jednak tak się nie stało proszę zgłosić się do ginekologa.