Biały nalot, krostki i pieczenie języka a bóle w klatce piersiowej i bóle głowy

Witam. 2 tygodnie temu zobaczyłam, że mam biały język razem z krostkami. Po tygodniu zniknęło. W tym tygodniu znowu pojawił się biały nalot, krostki oraz pieczenie języka. Miesiąc temu miałam robione badania i wyszło, że mam niewielki nie dobór żelazu więc od tamtej pory biorę tabletki aby uzupełnić ten składnik. Czasami odczuwała również bóle w klatce piersiowej oraz niewielkie bóle głowy. Czy ma coś to wspólnego z moim językiem?? Proszę o odpowiedz.

Język jest ok, te krostki to brodawki smakowe a jego kolor zależny jest często od diety. Bóle w klatce piersiowej w tym wieku to nic strasznego a niewielkie bóle głowy każdy posiada.