Biały nalot na języku a nieprzyjemny zapach z ust

Witam:) Mam problem z białym nalotem na języku, nieprzyjemnym zapachem i smakiem w ustach i ciagłe uczucia goraca( a temp nie przekracza 36,6C) Wykonałam podstawowe badanie krwi (wykazało anemię) oraz moczu (wynik dobry). Mam podejrzenie, że zarazilam sie czymś w szpitalu przy odwiedzinach chorego z rodziny ( ropniak okolołoodbytniczy, kilka dni izolowany, w wypisie ze szpitala wyczytalam Acinetobacter baumannii) Podejrzenie że się czyms zarazilam dlatego, iz czuje się źle od tamtej wiztyty. Jakie badanie wykonać (wymaz z gardła, posiew...?) żeby wykryć skad ten nalot?? Z góry dziękuje bardzo za pomoc!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.