Biały nalot na penisie

Witam, mam wstydliwy problem jakby nie patrzeć, na penisie pojawił się biały nalot, który nie swędzi, nie piecze , po prostu "jest", żołędź w stanie bez zmian. Mam stałą partnerkę jeśli chodzi o seksualność. Dodatkowo od pewnego czasu zauważyłem nalot na języku oraz łupież i częstsze "strupy" na głowie, czy to jest z tym związane? I jeśli występuje w 3 miejscach na raz rozumiem, że tylko antybiotyk? Dziękuję za pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie Postępowanie Terapeutyczne. Sądzę że będzie konieczna także leczenie u partnerki