Biały nalot na penisie i rana na napletku a grzybica

Witam. Mam zauważyłem jakiś dziwny bialy nalot na penisie, mam 20 lat nigdy nie bylo stosunku. Czy to grzybica? Do tego na zdjeciu widac jakas rane(?) na napletku. Czy stosowanie masci Clotrimazolum pomoze? Wrzucam zdjecie podgladowe imgur.com/xq27cxW

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.