Cuchnący nalot na penisie

Witam Mam bardzo wstydliwa sprawe otoz na Penisie pod napletkiem ukazuje mi sie bialy smierdzacy nalot po umyciu schodzi ale zaraz powstaje nowe prosze o pomoc mam to juz kilka lat ale nigdy sie nie odwazylem o tym powiedziec prosze mi pomuc bo moze przez ten caly okres moj organizm jest caly zagrzybialy jesli to grzybica

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udac sie do urologa bądź dermatologa