Objawy liszaja twardzinowego na penisie chłopaka

Moj chlopak ma wszystkie objawy liszaja twardzinowego na penisie, nie schodzi mu juz napletek z zoledzi w stanie erekcji, ale za nic nie chce pojsc do lekarza i bagatelizuje sprawe. Co moze mu pomoc , jakie masci i leki zeby bylo lepiej ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję próbować namówić go do pójścia do lekarza. Sądzę że przy takich objawach konieczna jest wizyta u urologa/dermatologa.