Czy takie objawy to grzybica?

syn lekarza janusz lat 55 warszawa.mam lekarz dermatolog najpierw poprzednia lekarz nie skierowala mnie na badania i stwierdzila ze do grzybica,teraz druga skierowala i okazalo sie to wyprzenie,bylo by dobrze ale od kilku dni swedzi mnie penis i zaczerwienie napletka ,masci przepisane to travogen,travocort duzo juz wyrzucilem kasy i dlugo to trwa wyprzenie ale dlaczego teraz penis i swedzenie smaruje sie ktoras z tych masci niby pomaga ale nie wystarczajaco

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza dermatologa lub urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.