Leczenie grzybicy penisa u 26-latka

Grzybica penisa. Proszę o pomoc. 23.12.2013 r. zmiany na penisie, suchy, flumycon 100mg przez 7 dni, pimafucort miejscowo. 31.12.2013 r. penis, naplatek b. czerowny, rupafin przez 7 dni, triderm miejscowo. Przerwano. Pojawiła się ropa, naplatek spuchł. Dermatolog przepisał metypred 30 tab., wodę borna, travocort. Po tabletkach opuchlizna zeszła. Przy stosowaniu travocort penis,napletek strasznie swędzi, piecze i pojawia się ropa. Na żołędziu są jakby rany, napletek strasznie podrażniony.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinien Pan odstawić maść sterydową. Następnie proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji terapii.