Podrażnienie penisa i czerwone plamy

W poniedziałek żona była u ginekologa. Przepisał nam antybiotyk: Flumycon - najpierw 2 tab, potem każdego dnia po jednej do wyczerpania. Dla mnie dodatkowo maść Pimafucort do smarowania przez 6-7 dni - czyli dzisiaj koniec kuracji. Efekt? Przed: miałem małe zmiany na penisie, ale bez swędu itp. Teraz: penis jest strasznie podrażniony, widoczne są małe czerwone kropki, czerwony jest przy cewce - boli przy dotyku. Ponadto na długości penisa aż do jąder jest czerwony na skórze. Co robić? :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na wystąpienie działań niepożądanych podczas stosowania maści. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.