Zaczerwienienie żołędzi i napletka oraz dyskomfort i pieczenie a grzybica penisa

Witam mam delikatny problem dotyczy on grzybicy jak mniemam penisa. Objawy jakie wystepuja to zaczerwienienie żołedzia i napletka nasila sie przy wzwodzie i do tego nieprzyjemnie piecze,kazde totkniecieczy zsuniecie napetka powoduje dyskomfort i pieczenie. Nie zauwazyłem zadnego nalotu na penisie czy czegosw tym stylu.Dotychcas leczyłem sie Travocort badz Pimafucort przynosiło to krótkotrwała ulge ale domomoetu wzwodu czy próby współzycia z powodu pieczenia przerywana...

Grzybica niewykluczona, ale możliwych jest kilka innych rozpoznań. Travocort i Pimafucort zawierają sterydy, więc przynoszą ulgę niezależnie od przyczyny choroby. Czas skończyć z doraźnym smarowaniem i wziąć się za sprawę na poważnie. Trzeba odstawić leczenie, zbadać i pobrać wymaz.