Biały nalot w okolicach ujścia pochwy

Witam. Od jakiegoś czasu moja lewa warga sromowa wewnętrzna jest powiększona, a obok niej powstał rozciągliwy fałd skóry ciemnego koloru. Na krawędzi wargi sromowej pojawiły się krostki, warga sromowa wydaje się jakby poszarpana, ma bardzo nierówna krawędź. nie narzekam na upławy, jedynie czasami odczuwam silne swędzenie w okolicy tej lewej wargi. Dodatkowo już odkąd zaczęłam miesiączkować mam biały nalot w okolicach ujścia pochwy jednak nie narzekam na jakieś związane z nim dolegliwości. Czy są to jakieś zamiany grzybicze?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną Pani dolegliwości raczej nie jest infekcja grzybicza.
Być może zmiany związane są z infekcją bakteryjną lub wirusową.
Zachęcam do wizyty u ginekologa.

Pozdrawiam.