Biały osad na migdałach przy przewlekłym zapaleniu a bezskuteczne leczenie

Witam. Od listopada dwukrotnie przechodziłam przez angine. 5 lutego na migdałach pojawił się biały osad. Udałam się do laryngologa, który stwierdził, że jest to przewlekłe zapalenie migdałów i przepisał Xorimax. Po 4 dniach jego przyjmowania nie zauważyłam żadnych zmian, z wyjątkiem tego, ze ból prawego migdała się nasilił. 9 lutego ponownie odwiedziłam lekarza, który zmienił mi antybiotyk na Clindamycin, który po 4 tabletkach nie przynosi żadnych zmian. Co zrobić?

odstawić antybiotyki to bez sensu, sam powiedział że to przewlekłe zapalenie, zrobić głęnboki wymaz ASO, i pójść do laryngologa tóry poszerzy krypty (tańsza opcja)lub wykona kryptolizę (droższa opcja)