Biały śluz a spóźniający się okres

Witam przez kilka dni pojawiał mi się biały śluz a teraz zmienił barwę na taką jasnobrązową i jest jej nie wiele. czy to oznacza że za kilka dni mi się pojawi okres ? ponieważ już tydzień mi się spóznia a takie zjawisko mam 1 raz . Proszę o pomoc bo jestem po prostu już tym wszystkim zestresowana :((
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jasnobrązowe krwawienie może być zapowiedzią zbliżającej się menstruacji. Spóźnianie się miesiączki może być wywołane przez bardzo wiele czynników - stres, przejęczenie, zmianę diety czy przeziębienie. Jeśli jednak miały miejsce jakiekolwiek ryzykowne zachowania seksualne radziłabym wykonać test ciążowy.

Witam serdecznie. Jasnobrązowe krwawienie może być zapowiedzią zbliżającej się menstruacji. Opóźnianie się miesiączki może wynikać z bardzo wielu czynników - stresu, przemęczenia, zmiany diety czy przeziębienia. Jeśli jednak miały miejsce jakiekolwiek ryzykowne zachowania seksulane należy wykonać test ciążowy.