Ból piersi, nagłe bóle brzucha i zgaga a prawdopodobieństwo ciąży

mam bóle piersi (ich spód),boli mnie brzuch momentami okropnie,mam zgagę,śluz jest biały a wkładki robią się lekko brązowe.zawsze okres mam 8 dnia każdegoo miesiąca.czy jestem w ciązy>?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Objawy o których Pani pisze mogą być wynikiem zbliżającej się menstruacji. Jednak jeśli miały miejsce jakiekolwiek ryzykowne zachowania seksualne nie można również wykluczyć ryzyka ciąży.