Zgaga, seks a ryzyko ciąży

Zaczęło się od tego, ze współżyłam z chł. ok 4 miesiące temu. Dostałam okr, lecz trwał on tylko 2/3 dni, wygląda on do tej pory tak samo. Typowych objawów ciązy nie mam może poza lekką zgagą. Ostatnio z moim brzuchem dzieją się dziwne rzeczy. Odczuwam ciągłe pulsowanie, juz od ponad tyg. Brzuch wydaje mi się większy i przybiera czasami dziwne kształty("przeskakuje"), szura, pobolewa i ciągle jakby burczy jest wzdęty. Ciąża czy coś innego? Dodam, ze ostatnio dużo się stresuję.

Renata GrzechociĹska

Sugeruję na początek wykonać test ciążowy, opisane przez Panią objawy nie sugerują wczesnej ciąży, jeśli jednak doszło do ryzykownego kontaktu seksualnego należy wykluczyć i taką możliwość. Jeśli testy będą negatywne proponuję wykonać USG jamy brzusznej.