Biały śluz i ból wejścia pochwy a ciąża

Przez 2 miesiące brałam tabletki Microgylon, niestety gdzieś zgubiłam opakowanie na 3 miesiąc, dodatkowo nie miałam kiedy pójść po receptę. Postanowiłam jeden miesiąc już przeżyć bez pigułek. Teraz okres mi się spóźnia. Jednak nie tylko to mnie martwi, bowiem podczas tego miesiąca, miałam jakiś stan zapalny bądź coś w tym stylu. Przez kilka dni wydzielała mi się biała wydzielina z pochwy ( nie była konsystencji twarożka) a wejście do pochwy, nie zaprzeczę, bo dosyć mnie bolało.Trwało to jakieś 3 dni, więc nie zdążyłam nawet wybrać się na wizyte. Teraz niby wszystko jest w porządku, gdyż nie czuję żadnego bólu lecz wydzielina nadal się wydobywa. Taki biały śluz. Strasznie się martwię, czy nie zaszłam w ciążę, wizytę mam dopiero we wtorek, a jutro z rana będę robić test(podobno poranki to najlepsza pora). Dodam, że współżyję tylko z jednym mężczyzną, więc od żadnego innego nie mogłam się wtedy czymś zarazić. Wspomnię dodatkowo, iż niedawno na wizycie miałam robioną cytologię i żadnej nadżerki lekarz nie dostrzegł.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Raczej nie jest Pani w ciąży choć na pewno warto wykonać test ciążowy.
Miesiączka pojawi się, ale może być z opóźnieniem, gdyż przyjmowała Pani antykoncepcje doustną.
Można wykonać badanie USG przezpochwowe.