Biały śluz w pochwie po stosunku

Witam! Dzisiaj z moją dziewczyną uprawialiśmy sex i po jego zakończeniu zobaczyłem na członku i w jej pochwie biały śluz (bardzo podobny do spermy). Jest ona przed spodziewaną miesiączką i mówi że może to być z tego, lub z podniety. Dodatkowo ja ok. 1-1,5h przed stosunkiem zażyłem antybiotyk (miałem gorączkę dzień wczesniej) oraz byłem osłabiony (miałem 36 st.) i zastanawiam się czy to mogło by mnie tak znieczulić żebym w niej doszedł bez żadnego czucia? Nie czuła żadnego ciepła w sobie po tym.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Antybiotyki nie mają właściwości znieczulających. Owy biały śluz jest wydzielany w drogach rodnych u kobiety podczas stosunku seksualnego. To normalna, fizjologiczna reakcja organizmu.