Biegunka, ból i wzdęcia po spożyciu nasion i migdałów

Od blisko trzech lat jestem wegetarianką. Dwa lata temu miałam nieprzyjemność spotkać się z epizodem anorektycznym.proba leczenia zakończyła sie bulimia. Do dzis zdarza mi sie nie jeść przez kilka tygodni, by zacząć racjonalizować sobie potrzeby organizmu i próbować funkcjonować normalnie. Moja waga jest aktualnie w normie od dwoch lat.ostatnio postanowiłam jeść zdrowe regularne posiłki, jednak po spożyciu nasion i migdałów zmagam sie z biegunka, bólem i wzdęciami. Czym moze być to spowodowane?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
Zajmuję się dietami wegetariańskimi.
Ważne jest rozpatrzenie całej diety, być może jest to zbyt duza ilosc tłuszczu.
zapraszam Panią do wsparcia online, będziemy mogły konsultować się przez skype.
Mój kontakt:
ulewicznatalia@gmail.com